Skip to content

Nowy operator na rynku telekomunikacyjnym

Lebara Mobile Poland to młody operator telekomunikacyjny, który pod koniec ubiegłego roku uruchomił swoją polską ofertę. Działa na bazie sieci Plus (Polkomtel), więc ma zasięg w całej Polsce. Konto Lebara Mobile może być zasilone doładowaniami Lebara lub Plusa. Możliwość doładowania konta doładowaniami Plusa jest dużą zaletą, gdyż nie trzeba szukać punktów oferujących doładowania Lebara (doładowania Plusa są dostępne praktycznie wszędzie). W Lebara Mobile w zasadzie nie ma określonego okresu ważności konta na połączenia wychodzące po doładowaniu. Po prostu trzeba używać karty tak, aby konto było zawsze ważne. W praktyce wygląda to tak, że minimum raz na 3 miesiące trzeba wykonać jakąkolwiek czynność telekomunikacyjną (zadzwonić, wysłać SMS).

Lebara Mobile Polska posiada prostą i przejrzystą ofertę sieci. Operator skupia się przede wszystkim na osobach, które często wykonują połączenia międzynarodowe i podróżują. W cenniku połączeń międzynarodowych ceny są często niższe niż w przypadku połączeń krajowych. Przykładem tego są takie kierunki jak Kanada i USA, do których minuta połączenia to tylko 9 gr/min (stacjonarne i komórkowe), czy Chiny – 6 gr/min (stacjonarne i komórkowe).

Lebara kontakt po polsku nie zapomina jednak o tych, którzy potrzebują taniego rozwiązania dla połączeń krajowych. Minuta połączenia krajowego (naliczanie minutowe) kosztuje tylko 19 gr, SMS 9 gr.

Operator oferuje również atrakcyjne pakiety, które dodatkowo obniżają cenę połączeń (zarówno krajowych, jak i międzynarodowych), krajowych SMS-ów oraz Internetu.

Najnowsza oferta sieci Lebara Mobile Poland to “Jedna Stawka”. Oferta charakteryzuje się jedną elastyczną stawką na połączenia krajowe i międzynarodowe do 6 europejskich sieci Grupy Lebara, transfer danych oraz połączenia w roamingu. Wszystko to w jednej cenie 19 gr. Dodatkowo nielimitowane rozmowy w sieci Lebara Polska.

Dzięki One Rate będziesz mógł korzystać ze wszystkich zalet naszych pozostałych ofert:

– Nielimitowane połączenia ze wszystkich sieci Grupy Lebara, w tym Lebara Polska;

– Połączenia z dowolnym numerem telefonu w Europie;

– Transfer danych do 2 GB miesięcznie;

– Nielimitowany roaming na terenie Europy w najlepszej dostępnej sieci.

3 komentarze

 1. Kasia
  11 lipca 2022 @ 14:00

  Państwo polskie ma duży potencjał do rozwoju, szczególnie w zakresie usług telekomunikacyjnych. Rozwój takich usług będzie szansą na szybki wzrost gospodarki światowej i postęp technologiczny. Polski rząd rozpoczął już realizację tego programu i powołał specjalną komisję do jego realizacji.

 2. Jacek
  11 lipca 2022 @ 14:08

  Usługi telekomunikacyjne, które rozwijają się w zawrotnym tempie w Polsce, kraju, który nazywany jest państwem rozwoju technologicznego.

  Rozwój takich usług będzie szansą na szybki wzrost gospodarki światowej i postęp technologiczny.

 3. Ola
  11 lipca 2022 @ 14:10

  Mogę powiedzieć, że jest baza do rozwoju w Państwie Polska. Wśród nich są usługi telekomunikacyjne, które rozwijają się w zawrotnym tempie.

Dodaj komentarz