Skip to content

Uber pojawił się na Lotnisku Chopina w Warszawie

Uber, najbardziej znana na świecie aplikacja do zamawiania przejazdów, połączyła siły z Lotniskiem Chopina w Warszawie. Pasażerowie mogą teraz zamawiać przejazdy z hali przylotów tego popularnego lotniska.

Dla ich wygody Uber przygotował dedykowany produkt dostępny w aplikacji. Przykładowo, od 22 czerwca do 6 lipca można zamawiać przejazdy z Lotniska Chopina bezpośrednio z telefonu, czekając na bagaż lub spotykając się ze znajomymi przy bramce.

Do najczęściej wymienianych przez użytkowników zalet Ubera należą: znana z góry cena, intuicyjna aplikacja oraz szybkość realizacji. Zalety te zostały docenione przez Lotnisko Chopina w procedurze wyboru rekomendowanych partnerów taksówkowych. Ważnym elementem oceny oferty były również kwestie związane z bezpieczeństwem, standardem obsługi pasażerów oraz dostępnością kierowców.

Lotnisko Chopina nawiązało współpracę z firmą Uber, aby zapewnić podróżnym nową usługę. Jest to kolejny środek transportu, oferujący pasażerom więcej możliwości poruszania się po lotnisku.

Uber wprowadza specjalny produkt, aby sprostać wymaganiom Lotniska Chopina i oczekiwaniom jego pasażerów.

Po przylocie na Lotnisko Chopina będzie można zamówić przejazd samochodem o podwyższonym standardzie – bezpośrednio pod swój terminal – który zawiezie Cię na dolny poziom, gdzie znajdują się przyloty. Skróci to czas oczekiwania na kierowcę i zapewni optymalną dostępność usługi świadczonej przez Uber. Inteligentna technologia, która stoi za tą nową usługą, dostosuje liczbę dostępnych samochodów do aktualnego zapotrzebowania określonego liczbą pasażerów lądujących w danym momencie na Lotnisku Chopina.

Z przyjemnością informujemy, że na całym świecie usługi Uber są dostępne w ponad 250 portach lotniczych. Cieszymy się, że nowoczesne rozwiązania technologiczne będą dostępne również na Lotnisku Chopina, co jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zadowoleniu pasażerów.

To dlatego, że współpracujemy tylko z licencjonowanymi firmami taxi i kierowcami, którzy przeszli kontrolę przeszłości. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że Twój transport do domu jest bezpieczny i dotrze na czas.

Dodaj komentarz